Pracownia

Jesteśmy pracownią architektoniczną z Poznania, ale projektujemy obiekty na terenie całego kraju. Lubimy współpracę z klientami wymagającymi i dużej wrażliwości. Naszą specjalnością stały się projekty, gdzie zajmujemy się zarówno architekturą jak i projektujemy w nich wnętrza. Towarzyszymy Inwestorowi od samego początku projektu aż do końca procesu budowlanego. Zajmujemy się zarówno stroną formalną projektu – reprezentujemy Inwestora w Urzędzie jak i prowadzimy nadzór autorski nad inwestycją. Dbamy o detal i jakość używanych materiałów, co pozwala uzyskać zamierzony efekt ze świadomością racjonalizacji kosztów.

Wykonujemy wielobranżowe projekty budowlane i wykonawcze. Kompleksowo projektujemy budynki usługowe, biurowe, mieszkalne – zarówno jedno- jaki i wielorodzinne, budynki przemysłowe i służby zdrowia. Wykonujemy projekty renowacji obiektów zabytkowych.

Nasze projekty przedstawiamy na wizualizacjach fotorealistycznych, a także na modelach 3D, po których Inwestor może się przejść.

O nas

 

arch. Aleksandra Wcisło-Rzeźniczak

Absolwentka kierunku architektura i urbanistyka na Wydziale Architektury i Wzornictwa ASP w Poznaniu (dyplom 2010). W trakcie studiów odbyła stypendium na holenderskiej Academie Minerva w Groningen. Pracowała w holenderskiej pracowni architektonicznej TEAM4.

Finalistka prestiżowego polsko-niemieckiego konkursu na Nagrodę Integracyjną BDA-SARP im. Waltera Henna.

Od 2013 główny architekt i założyciel autorskiej pracowni architektonicznej BOSarchitekci.

arch. IARP Bartosz Rzeźniczak

 

Absolwent Wydziału Architektury i Urbanistyki na Politechnice Poznańskiej (dyplom 2009). Przez 5 lat pracował w poznańskiej pracowni architektonicznej Studio ADS, m.in. przy projekcie lotniska im. Henryka Wieniawskiego czy przebudowie pawilonu Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Członek Wielkopolskiej Okręgowej Izby Architektów RP, WP-1052.

Numer uprawnień do budowlanych w specjalności architektonicznej do projektowania bez ograniczeń: 16/WPOKK/2014.

Od 2013 główny architekt i założyciel autorskiej pracowni architektonicznej BOSarchitekci.