SPOTKAJMY SIĘ

Mielżyńskiego 27/29
Poznań

POROZMAWIAJMY

biuro@bosarchitekci.pl
B: +48 502548156
OS: + 48 607068132

BOS ARCHITEKCI : ARCHITEKT POZNAŃ

Jesteśmy architektami działającymi od 2010 roku. Nasza pracownia architektoniczna mieści się w Poznaniu, ale projekty realizujemy na terenie całego kraju. Kompleksowo projektujemy budynki usługowe, biurowe, mieszkalne – zarówno jedno- jaki i wielorodzinne (przygotujemy dla Inwestora indywidualny projekt domu), budynki przemysłowe i służby zdrowia. Wykonujemy projekty renowacji obiektów zabytkowych. Lubimy współpracę z klientem wymagającym, o specjalnej wrażliwości. Często zajmujemy się budynkami „od początku do końca” – gdzie pierwszą fazą jest koncepcja, projekt budowlany, projekty branżowe, a finalną projekt wnętrz. Dla całej inwestycji prowadzimy nadzór autorski. 

Tworząc nasze projekty przykładamy dużą wagę do idei, wokół której budujemy przestrzeń. Nie zapominamy jednak o funkcji, bo tylko połączenie funkcji z estetyką daje satysfakcjonujący efekt końcowy. Każdy projekt wychodzący z naszej pracowni jest indywidualny. Wyznajemy zasadę, że architekt tylko uważnie słuchając potrzeb Inwestora stworzy projekt idealnie dopasowany do jego potrzeb, o dużych walorach estetycznych. Przygotowujemy modele 3D obiektów, po których można się przejść, ale też wizualizacje fotorealistyczne, dzięki czemu łatwiej jest podejmować decyzje. Zapraszamy do współpracy.

Pracownia

Jesteśmy pracownią architektoniczną z Poznania, ale projektujemy obiekty na terenie całego kraju. Lubimy współpracę z klientami wymagającymi i dużej wrażliwości. Naszą specjalnością stały się projekty, gdzie zajmujemy się zarówno architekturą jak i projektujemy w nich wnętrza. Towarzyszymy Inwestorowi od samego początku projektu aż do końca procesu budowlanego. Zajmujemy się zarówno stroną formalną projektu – reprezentujemy Inwestora w Urzędzie jak i prowadzimy nadzór autorski nad inwestycją. Dbamy o detal i jakość używanych materiałów, co pozwala uzyskać zamierzony efekt ze świadomością racjonalizacji kosztów.

Wykonujemy wielobranżowe projekty budowlane i wykonawcze. Kompleksowo projektujemy budynki usługowe, biurowe, mieszkalne – zarówno jedno- jaki i wielorodzinne, budynki przemysłowe i służby zdrowia. Wykonujemy projekty renowacji obiektów zabytkowych.

Nasze projekty przedstawiamy na wizualizacjach fotorealistycznych, a także na modelach 3D, po których Inwestor może się przejść.

O nas

 

arch. Aleksandra Wcisło-Rzeźniczak

Absolwentka kierunku architektura i urbanistyka na Wydziale Architektury i Wzornictwa ASP w Poznaniu (dyplom 2010). W trakcie studiów odbyła stypendium na holenderskiej Academie Minerva w Groningen. Pracowała w holenderskiej pracowni architektonicznej TEAM4.

Finalistka prestiżowego polsko-niemieckiego konkursu na Nagrodę Integracyjną BDA-SARP im. Waltera Henna.

Od 2013 główny architekt i założyciel autorskiej pracowni architektonicznej BOS ARCHITEKCI.

arch. Bartosz Rzeźniczak

 

Absolwent Wydziału Architektury i Urbanistyki na Politechnice Poznańskiej (dyplom 2009). Przez 5 lat pracował w poznańskiej pracowni architektonicznej Studio ADS, m.in. przy projekcie lotniska im. Henryka Wieniawskiego czy przebudowie pawilonu Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Członek Wielkopolskiej Okręgowej Izby Architektów RP, WP-1052.

Numer uprawnień do budowlanych w specjalności architektonicznej do projektowania bez ograniczeń: 16/WPOKK/2014.

Od 2013 główny architekt i założyciel autorskiej pracowni architektonicznej BOS ARCHITEKCI.