/Posted by: Ola
dom przełamany nowoczesna stodoła

DOM PRZEŁAMANY | TU_5

Nowoczesna stodoła z elewacją i dachem z drewna.

Dzięki przełamaniu dom „łapie” światło słoneczne, a jednocześnie zachowuje najatrakcyjniejsze osie widokowe.

Elewacja drewniana, dach drewniany.

Garaż na samochód zabytkowy z oknem

 

/Posted by: Ola

HOTEL | Zgorzelec

Hotel w Zgorzelcu w standardzie Double Tree, położony pomiędzy Domem Kultury, a rzeką Nysą.

PROJEKTY ARCHITEKTONICZNE

 Jesteśmy architektami działającymi od 2010 roku.Nasza pracownia  architektoniczna mieści się w Poznaniu, ale projekty realizujemy na terenie  całego kraju. Kompleksowo projektujemy budynki usługowe,  biurowe, mieszkalne – zarówno jedno- jaki i wielorodzinne (przygotujemy dla Inwestora indywidualny projekt domu).Posiadamy doświadczenie przy projektowaniu  budynków przemysłowych i służby zdrowia. Wykonujemy projekty renowacji obiektów zabytkowych.  Często zajmujemy się budynkami „od początku do końca” – gdzie pierwszą fazą jest koncepcja, projekt budowlany, projekty branżowe, a finalną projekt wnętrz. Dla całej inwestycji prowadzimy nadzór autorski. Naszą specjalnością stały się projekty, gdzie zajmujemy się zarówno architekturą jak i projektujemy w nich wnętrza.

Przygotowujemy Inwestycje deweloperskie.  analizujemy teren pod kątem możliwości zabudowy (analizy chłonności terenu), występujemy o warunki zabudowy, analizujemy Plany miejscowe, wykonujemy projekt budynków, przyłączy, projekty drogowe oraz sprawujemy nadzór autorski nad całą Inwestycją.

Dbamy o detal i jakość używanych materiałów, co pozwala uzyskać zamierzony efekt ze świadomością racjonalizacji kosztów.

PROJEKTY WNĘTRZ

 Wykonujemy projekty wnętrz domów i mieszkań.  Posiadamy doświadczenie przy realizacji wnętrz biur oraz budynków służby zdrowia. Lubimy współpracę z klientem wymagającym. Rozumiemy, że każdy ma swoją własną, indywidualną wizję i oczekiwania. Elementem tego zrozumienia jest udany projekt i jego realizacja. Przykładamy dużą wagę do detali i jakości użytych materiałów.

Oferujemy pełne wsparcie merytoryczne.

Spotkajmy się u nas w Pracowni, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

 

JAK PRACUJEMY

Tworząc nasze projekty przykładamy dużą wagę do idei, wokół której budujemy przestrzeń. Nie zapominamy jednak o funkcji, bo tylko połączenie funkcji z estetyką daje satysfakcjonujący efekt końcowy. Każdy projekt wychodzący z naszej pracowni jest indywidualny. Wyznajemy zasadę, że architekt tylko uważnie słuchając potrzeb Inwestora stworzy projekt idealnie dopasowany do jego potrzeb, o dużych walorach estetycznych. Przygotowujemy modele 3D obiektów, po których można się przejść, ale też wizualizacje fotorealistyczne, dzięki czemu łatwiej jest podejmować decyzje. Zapraszamy do współpracy.